Виготовлення архітектурних деталей зі склофібробетону на замовлення

Склофібробетон (СФБ) – це сучасний та перспективний будівельний матеріал, який виділяється серед інших унікальними властивостями. Все швидше він набуває популярності серед будівельників, скульпторів та архітекторів. Поєднуючи в собі вдало збалансовані технічні та декоративні характеристики, він чудово підходить для виготовлення архітектурних деталей.

Responsive image
Responsive image

ТиповимиСФВиробами є:

Responsive image
Responsive image

За складом фібробетон є сумішшю дрібнозернистого бетону і фіброволокна, яке виступає в ролі арматури. Така композиція значно збільшує межу міцності виробів. Фібробетон армують лугостійким скловолокном (фібра) довжина волокон від 10 до 50 мм. При змішуванні СФБ, вовки в суміші розподіляються рівномірно по всій масі, напрям же волокон довільний, це забезпечує фібробетону чудову міцність і водонепроникність. Фібробетон поєднує в собі високу міцність на вигин та розтяг, відмінну ударну в'язкість, а також стійкий до утворення тріщин. Якщо порівнювати склофібробетон зі звичайним бетоном, то перший значно стійкіший до негативних механічних, біохімічних та атмосферних впливів.

Все це в сукупності дозволяє зменшити товщину, відповідно і вагу архітектурних виробів та конструкцій.

Властивості склофібробетону дають змогу виготовляти з нього вироби великих габаритних розмірів.

СФБ не втрачає своїх властивостей у хімічно агресивному середовищі.

Responsive image
Responsive image

Ціна на вироби їхнього склофібробетону випливає з кількох складових:

Фібробетон армований скловолокном (склофібробетон), найбільш підходящий матеріал для декоративно-оздоблювальних робіт, оскільки відрізняється універсальністю. Складанням суміші можна регулювати, змінювати фактуру поверхні, пластичність, колірну гаму. Ця властивість СФБ дозволяє реалізувати найсміливіші архітектурні задуми.

Більш детальну інформацію, ви можете отримати зателефонувавши нам.

З повагою, Архітектурна майстерня Вадима Танделова!